×
750₺ üzeri Ücretsiz Kargo Hafta içi 14:00’a kadar Aynı Gün Kargo Kolay İade Çok Al, Az Öde!
Ürün görsellerinin ticari amaçlı kullanımı yasaktır.
Vakumlu Hurç Poşet XL Beden 55x90 cm
Vakumlu Hurç Poşet XL Beden 55x90 cm

Vakumlu Hurç Poşet XL Beden 55x90 cm

Ürün Kodu: MSB5590
60,00 TL(KDV Dahil)
0 Yorumlar Yorum Yap
Çok Al, Az Öde!
Çoklu alımlarınızda indirim fırsatından faydalanın.
1 Koli (12 Adet) ve üzeri %3 indirim
58,20 TL 60 TL
Toplam : 698,40 TL 720 TL
3 Koli (36 Adet) ve üzeri Popüler %4 indirim
57,60 TL 60 TL
Toplam : 2.073,60 TL 2.160 TL
5 Koli (60 Adet) ve üzeri %5 indirim
57 TL 60 TL
Toplam : 3.420 TL 3.600 TL

Özellikler

Vakumlu Hurç Poşeti XL Beden 55x90 cm, giysilerinizi, eşyalarınızı saklamak için kullanabileceğiniz özel bir vakumlu poşettir. Bu poşetler genellikle kıyafetlerinizi ve hava ile temasını kesmek isteyipte saklayacağınız ürün ve eşyalarınızı toz, nem ve kötü kokulardan koruyarak daha uzun süre saklamanızı sağlar. Vakum poşetleri genellikle büyük boyutlarda ve kilitli sistemlerde tasarlanmıştır. Kıyafetleri ve eşyaları içine koyduktan sonra, poşetin içindeki havayı vakumlayarak sıkıştırabilirsiniz. Bu sayede poşet daha az yer kaplar ve dolaplarınızda daha fazla alan sağlar. Vakum poşetleri genellikle ev depolama, seyahat ve taşıma işleri için kullanılmaktadır.

Vakum özellikli bu ürünleri kullanmanız durumunda, içerisine koyduğunuz ürünleri su, kir, böcek ve küf gibi durumlardan da korumuş olursunuz. Vakumlu poşet sistemi üç sofistike teknolojiyi bir araya getirerek hava geçirmez kapanma sistemini yaratır ve torbanın içine hava dolanmamasını sağlar. Tek yönlü hava vanası sayesinde içindeki havayı kolayca çıkarabilir ve hacmi küçültebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır

*Vakumlayacağınız tüm ürünlerin temiz ve kuru olması gerekir.
*Her bir parçayı itinayla katlayın ve düzenli şekilde istifleyip poşetin içine yerleştirin. Poşeti aşırı doldurmayın. Yoğunluğu sağlamak için asgari olarak kapatma kenarında 10 cm mesafe bırakın.
*Aşama Poşet ağzının bir kenarını tutun ve diğer elinizin başparmağı ve işaret parmağıyla iki kenarı sıkıca bastırın. Poşetin içerisindeki mandal ile poşetin ağzının bir ucundan diğer ucuna mandalı sıkıca bastırıp kaydırarak poşetin fermuarını kapatınız. Poşetin ağzının kapandığından tam emin olunuz.
*Valfin üzerindeki kapağı açın ve elektrik süpürgesinin borusunu boşluğun üzerine yerleştirerek süpürgeyi çalıştırıp istenilen vakum etkisi oluşana dek poşetin içindeki tüm havanın emilmesini sağlayın. Poşetiniz yeterli sıkışmayı yaptığında süpürgenin borusunu valften ayırarak kapağı kapatıp vakumlama işlemini sonlandırın.
*Kapağı kilitleyin ve vakum paketli tekstil ürünlerini valf kapağı yukarı bakacak şekilde saklayacağınız yere yerleştirin. Poşet taşınması esnasında valften veya poşetin dolum ağzından tutarak sürüklemeyin. Vakumlu poşetinizi daha uzun süreli kullanabilmek için istifleyeceğiniz alanlarda poşetinizin zarar görmemesine dikkat ediniz.
Poşet içerisine koyacağınız ürünlerin, poşete temas edecek kısımlarında düğme, fermuar gibi poşete zarar verici eklentilerin poşetle temas etmemesine özen göstermek gerekmektedir.Fiyatlarımız; ambalajpazari.com, pazaryerleri ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir. Belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürün Özellikleri
Çok Al, Az Öde! İndirimli Ürün

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş Yap

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak ister misin?
Menü
Giriş Yap
Kayıt Ol
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap