Yeni
Ürün Kodu : HES2072016

Çamaşır Suyu Klasik 4000 Gr.

HES
24,00 TL

(KDV Dahil)

0.0
0 Yorum Yorum Yap
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Özellikler

  Hes Çamaşır Suyu 4 KG/ 3,7 L beyaz çamaşırlarınızı temizlerken, diğer yandan mutfak, banyo ve fayans yüzeylerde kullanıldığında etkin temizlik ve hijyen sağlar.

  Kullanma Talimatı
  Elde Çamaşır Yıkama: Beyaz çamaşırlarınızda kullanın. 5 lt suya 1 kapak (17 ml) ilave edip 45 dk. sonra durulayın.
  Otomatik Makinelerde: Beyaz çamaşırlarınızı makineye yerleştirin. Ön yıkamalı bir program seçin. Makineniz su alırken ön yıkama bölümüne 6 kapak (102 ml) ilave edin. Renkli çamaşırlarda kullanmayınız.

  TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
  Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Ürünü kullanmadan önce ürünün yüzeyle uyumluluğunu küçük bir bölgede mutlaka test ediniz. Kezzap, tuz ruhu gibi asidik maddelerle karıştırmayınız. Zehirli gaz çıkışına yol açar. Çocuklardan uzak tutunuz. Kapalı yerlerde uzun süre solumayınız. Göz ve cilt için tahriş edicidir. Temas halinde derhal bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurun, kabı ve etiketi gösteriniz. Zehirlenme durumunda ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ'nin (uzem) 114 no lu telefonunu yada Acil Sağlık Hizmetleri 112' yi arayın. Renki çamaşırlarda kullanmayınız. Giysilerin üzerinde doğrudan dökmeyiniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Bazı metal yüzeylere zarar verebilir, uzun süre temas ettirmeyiniz. Yün, ipek, rejenere, suni ipek ve deri ürünlerinde, çelik, gümüş, alüminyum ve metal yüzeylerde kullanmayınız. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Serin bir yerde dik olarak ve orjinal kutusunda muhafaza ediniz. Ürünü kullandıktan sonra her zaman temiz suyla durulayınız. Kullanım sonrası ellerinizi bol su ile yıkayınız. Parfüm katılmış olması yukarıdaki zarar ve tehlikeleri kesinlikle önlemez. Gıda maddelerinden uzakta tutunuz.

  ÜRÜN BİLEŞİMİ: Klor bazlı ağartıcı (Sodyum hipoklorit) (Cas No:7681-529-9), parfüm <5%, Sodyum hidroksit (Cas No:1310-73-2) <5%, Aniyonik yüzey aktif madde <5%(Cas No: 3332-27-2)

  HES, bir MOHER KİMYA markasıdır. HES, Deterjan Kalite Yönetim Sistemi'ne sahiptir. Ürün ISO 9001 belgelidir. Seri numarası, üretim ve son kullanma tarihleri ürün paketinin üstünde yazmaktadır.

Benzer Ürünler
Güvenli Alışveriş

Satın alımlarınız 256Bit SSL sertifikası ile güvende!

Hızlı Kargo

14.00’ a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!

Çok Al, Az Öde!

Çoklu alımlarda indirim fırsatlarını yakalayın!

WhatsApp ve Müşteri Hizmetleri

0850 346 38 38

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.